Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина – на лідерських позиціях зі збору врожаю

Хмельниччина – на лідерських позиціях зі збору врожаю

Хмельниччина – на лідерських позиціях зі збору врожаю

Жнивна кампанія на Хмельниччині показала лідерські позиції регіону за врожаєм зернових культур. Про це повідомляють у Хмельницькій ОВА.

Станом на сьогодні, 12 серпня, скосили та обмолотили 243 тис. га ранніх зернових та зернобобових культур. Це 75% до площ, що підлягають до збирання.

Валовий збір становить 1 млн 495 тис. т при середній урожайності 62 ц/ га – це є найвищий показник урожайності в Україні. Озима пшениця зібрана з площі 163,8 тис. га (71%) при врожайності 63 ц/ га. В окремих господарствах урожайність озимої пшениці становить 75-80 ц/ га. Ярий та озимий ячмінь обмолочений на площі 64,2 тис. га або 94% площ, середня урожайність його становить 60,6 ц/ га.

З показником середньої врожайності 35 ц/ га зібрали горох, валовий збір культури становить 11 тис. т.

Збір озимого ріпаку вже на фініші. Його обмолот виконали на площі 81,2 тис. га або 95% до необхідного, при врожайності 37,2 ц/ га.

Показники врожайності таких ранніх культур, як ячмінь, горох, ріпак, на 5-7 ц вищі за минулорічні. Поряд з цим, господарства Хмельниччини розпочали посів озимого ріпаку врожаю 2023 року, вже посіяно 2,6 тис. га або 3% до запланованого.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.