Вівторок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина отримала черговий гуманітарний вантаж та налагоджує співпрацю з німецькими підприємцями

Хмельниччина отримала черговий гуманітарний вантаж та налагоджує співпрацю з німецькими підприємцями

Хмельниччина отримала черговий гуманітарний вантаж та налагоджує співпрацю з німецькими підприємцями

Сьогодні на гуманітарний хаб при Хмельницькій ОВА доставили черговий гуманітарний вантаж з Німеччини. Про це повідомляють у Хмельницькій обласній державній адміністрації.

Варто зазначити, що небайдужих, хто доєднався до жесту допомоги потребуючим українцям, є чимало. Зокрема Хмельницька ОВА висловлює вдячність за надання гуманітарної допомоги нашій області жителям міста Брілон (Німеччина), – додають в ОВА.

Так, додають, що завдяки плідній волонтерській роботі пані Вікторії Лізе в Хмельницьку область за весь час було доставлено близько 40 тонн допомоги. Серед них – екологічно чисті продукти харчування, новий якісний одяг, медикаменти, засоби гігієни, дитяче харчування та інше.

– Німецька сторона і надалі продовжує готувати гуманітарні вантажі для України. Окрім цього, підприємці м. Брілон зацікавлені не лише допомагати, а й співпрацювати з Хмельницькою областю в різних сферах: будівництво, сільське господарство, деревообробна промисловість, логістична сфера, – зазначають в адміністрації.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.