Четвер, 6 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина вітає українців з Днем Незалежності: аграрії створили композиції Гербу та карти України на полях регіону

Хмельниччина вітає українців з Днем Незалежності: аграрії створили композиції Гербу та карти України на полях регіону

Хмельниччина вітає українців з Днем Незалежності: аграрії створили композиції Гербу та карти України на полях регіону

На Хмельниччині, як і в інших областях України, з питань безпеки довелося обмежити святкові заходи до Дня Незалежності України. Однак, місцеві аграрії привітали громадян з Днем Незалежності, створивши на своїх полях рекордно величезні композиції – два Герби та карту України.

Нині Хмельниччина тримає не лише гуманітарний фронт, а й продовольчий. Тому з місцевими аграріями ми вирішили по особливому привітати нашу область і всю країну з найважливішим державним святом, — коментує Сергій Гамалій, начальник Хмельницької обласної військової адміністрації.

У Хмельницькій ОВА зазначили, що аграрії області створили три рекордні об’єкти. Зокрема виорали величезну карту України. Її на одному гектарі поля створило приватне підприємство «Україна-Агро-2С» з Кам’янець-Подільського району. В центрі цієї мапи вишикувалися двісті людей з синіми парасольками. Таким чином, вони утворили напис «Непереможна і єдина».

Також аграрії створили на своїх полях два величезні Герби України. Довжина одного з них сягає 600 метрів. Над цими композиціями працювали: Агропромхолдинг «Астарта Київ», ТОВ «Волочиськ агро», СТОВ «Гарант», ТОВ «ВКФ Агро-Еко ХХІ», – розповідають в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.