Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччиною пролягатиме один із маршрутів арт-поїзду ГогольTRAIN

Хмельниччиною пролягатиме один із маршрутів арт-поїзду ГогольTRAIN

Хмельниччиною пролягатиме один із маршрутів арт-поїзду ГогольTRAIN

Фестивальний потяг із вагонами розмальованими художниками – ГогольTRAIN – стартував сезон мистецьких мандрівок 13 серпня.

Потяг курсуватиме з Києва до міст України, де відбуватимуться культурні або мистецькі заходи. Усього за два місяці планують шість рейсів.

Загалом арт-потяг налічує 7 вагонів (4 спальних і 3 фестивальних), ззовні та всередині поверхні розписані українськими художниками. У трьох спеціальних фестивальних вагонах відбуваються культурні події (перформативні, музичні, освітні, театральні програми тощо), пов’язані з тематикою фестивалю, на який прямує потяг,– розповідають організатори.

Хмельниччиною курсуватиме потяг до Кам’янця-Подільського на Respublica Fest. 27 серпня планують рейс із Києва. 29 серпня – з Кам’янця-Подільського назад. Потяг спинятиметься в інших містах, аби здійснити посадку пасажирів. Їх перелік, як і анонс квитків, організатори обіцяють оприлюднити за декілька днів до фестивалю.

Укрзалізниця запускає артпоїзд ГогольTRAIN
Фото: URM

Зараз потяг – на Одещині, привіз своїх пасажирів на кінофестиваль. Окрім нього та «Республіки», планують рейси до Dream Gogolfest у Херсон, Parade Fest у Харкові, книжкового форуму у Львові та DniPRO Gogolfest у Дніпрі.

Фото: Хмарочос

Між фестивалями арт-трейн стає звичайним рейсовим потягом, який курсує за розкладом Укрзалізниці.

Головне фото: URM

Популярні пости