Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницька ОВА передала банно-пральний комплекс нашим Захисникам

Хмельницька ОВА передала банно-пральний комплекс нашим Захисникам

Хмельницька ОВА передала банно-пральний комплекс нашим Захисникам

Хмельницька ОВА передала мобільний банно-пральний комплекс для бійців однієї із військових частин Хмельниччини.

Надзвичайно приємно вкотре передавати нашим Воїнам такий комплекс на колесах, який створили майстри з Хмельниччини. Продовжуємо допомагати Захисникам, працюємо задля перемоги! – наголосив перший заступник начальника ОВА Сергій Григорович.

Також посадовець відзначив представників бізнесу, які доклали значних зусиль до створення цієї машини, подякою Хмельницької ОВА.

Подібні автомобілі користуються великим попитом на фронті, тому наші майстри намагаються створити якомога більше таких комплексів. Даний автомобіль обладнаний сучасною технікою, електрогенератором, системою підігріву води та глибинним насосом для подачі води з будь-якої водойми. Також насос може бути задіяний для відкачування води з бліндажів та окопів. Окрім того, машина містить душову кімнату на 4 особи, три пральні машини, шафу для сушіння натільної білизни, одягу та речі першої необхідності (рушники, засоби гігієни тощо), – додав посадовець.

Така ініціатива стала можливою завдяки тісній співпраці обласної військової адміністрації з БФ «Авангард», ГО «Валіза Добра», БФ «Серце Української нації» та підтримки Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.