Понеділок, 27 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницька вчителька з біології потрапила до списку найпопулярніших YouTube-блогерів країни

Хмельницька вчителька з біології потрапила до списку найпопулярніших YouTube-блогерів країни

Хмельницька вчителька з біології потрапила до списку найпопулярніших YouTube-блогерів країни

Тетяна Чичковська, вчителька біології з Хмельниччини, потрапила до списку найпопулярніших YouTube-блогерів України. Її профіль входить у топ-50 україномовних каналів для навчання та саморозвитку і наразі вона має майже 19 тисяч підписників. Про це йдеться у сюжеті МТРК «Місто».

Створивши канал у 2019 році, я не очікувала, що він стане настільки популярним. За 3 роки опубліковано майже 300 відеороликів. Свій перший ролик виклала після відвідування курсів, де розповідали, як працювати онлайн. Останнім завданням було створення ютуб-каналу, яке передбачало розміщення відеоролика, – розповідає Тетяна Чичковська.

Понад три дні витрачає вчителька для створення одного відеоматеріалу. В роботі користується ноутбуком, професійного обладнання не має.

Як зазначає вчителька, найкращою мотивацією для зйомки відео є коментарі, які залишають вдячні глядачі. Школярі пишуть, що відеоуроки хмельницької вчительки дуже допомагають їм у навчанні. А сам матеріал вона викладає цікаво, зрозуміло і стисло.

Крім того, що пані Тетяна є не лише блогеркою, а й висококваліфікованим викладачем, свідчать дані про те, що минулого року її учень Юрченко Богдан, який нині навчається у медичному коледжі, склав ЗНО на максимальний бал.

Вона вміє пояснити складний матеріал простими словами. А програма з біології у старшій школі дійсно не є простою, – зазначив Андрій Яківчук, директор НВО № 5.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.