Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Хмельницькгаз Збут» повернув мешканцям області майже 22 млн грн переплат за газ

«Хмельницькгаз Збут» повернув мешканцям області майже 22 млн грн переплат за газ

«Хмельницькгаз Збут» повернув мешканцям області майже 22 млн грн переплат за газ

На Хмельниччині побутовим споживачам газу продовжують повертати кошти, сплачені після зміни постачальника у травні 2022 року. Такі проплати абонентів у ТОВ “Хмельницькгаз Збут” називають “помилковими” і зпевняють, що гроші на банківські рахунки отримали вже понад 19 000 жителів області.

Крім того, у компанії зазначають, що на початок лютого побутовим споживачам повернуто 21 700 000 гривень переплат та коштів, що були “помилково сплачені” ними за блакитне паливо після зміни постачальника.

Від жовтня 2022 року обсяги повернень зросли приблизно втричі ⎯ у середньому до 4 170 000 гривень щомісячно проти сум попередніх місяців. Це стало можливим завдяки активному погашенню подолянами боргів за газ, що були накопичені до 1 травня 2022 року, – йдеться в повідомленні «Хмельницькгаз Збуту».

Нагадаємо, з 1 травня минулого року побутових споживачів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» автоматично перевели на постачання до газорозподільної компанії «Нафтогаз України». Це сталося через те, що «Хмельницькгаз Збут» не зміг виконати умови «Нафтогазу» на закупівлю блакитного палива за пільговою ціною для фізичних осіб.

Для багатьох споживачів, як зазначається, це стало несподіванкою. Люди не знали про зміни і продовжували справно розраховуватись із «Хмельницькгаз Збутом», що згодом призвело до широкого суспільного невдоволення ситуацією.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.