Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницький спортсмен Максим Селіщев єдиний з області візьме участь у чемпіонаті світу з ММА

Хмельницький спортсмен Максим Селіщев єдиний з області візьме участь у чемпіонаті світу з ММА

Хмельницький спортсмен Максим Селіщев єдиний з області візьме участь у чемпіонаті світу з ММА

Сімнадцятирічний хмельничанин Максим Селіщев – єдиний представник від Хмельницької області, який в складі збірної України візьме участь у чемпіонаті світу з ММА в Об’єднаних Арабських Еміратах. Про це інформує тренер спортсмена Дмитро Павлюк.

Займаюся з хлопцем ще з шести років і він показав себе старанним спортсменом. Минулого року в Португалії Максим здобув уже титул чемпіона світу з ММА. Зараз він є одним із перших номерів у складі національної збірної. Цього року вихованець планує повторити успіх і знову підняти український прапор на світовій арені, – розповідає Дмитро Павлюк.

Тренер наголошує, що на цьогорічному чемпіонаті світу конкуренція буде високою – за першість поборються спортсмени з 40 країн світу. Тож, до чемпіонату Максим Селіщев готується в посиленому режимі.

Для спортсменів такого рівня важливий графік, режим. Працюємо над витривалістю, робимо фізичні навантаження. Обов’язковою є технічна підготовка. Зараз бійці ММА змагаються у восьмикутнику, це враховуємо при підготовці. Це і робота в центрі сітки, відпрацювання падінь, робота з партнером, – додає тренер спортсмена.

Після чемпіонату світу з ММА у Максима Селіщева заплановані навчально-тренувальні збори з панкратіону і греплінгу, де він готуватиметься до чемпіонату України.

– Здобуття першості в національних змаганнях забезпечить спортсмену участь у світовому старті, – наголошує Дмитро Павлюк.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.