Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Хто у Славутській ТГ отримає субсидію

Хто у Славутській ТГ отримає субсидію

Хто у Славутській ТГ отримає субсидію

Майже три тисячі домогосподарств у Славутській громаді отримуватимуть субсидію. Понад двом сотням відмовили.

У Славуті працівники Управління соцзахисту населення визначили право на отримання житлової субсидії на наступний період з травня 2022 по квітень 2023 року та провели її автоматичний розрахунок на неопалювальний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2021-2022 років.

Розрахунок проведено для 3131 домогосподарство без звернення громадян. Зокрема визначено право та продовжено субсидії для 2917 домогосподарств,  відмовлено в наданні субсидій 214 домогосподарствам, у тому числі:

у яких доходи, менші від мінімальної заробітної плати чи не сплачено ЄСВ- 87 домогосподарств;

– у яких наявна прострочена понад три місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних платежів – 122 домогосподарства;

які здійснили купівлю товарів/ оплату послуг більше, ніж на 50 тис. грн – 5 домогосподарств.

Ці та інші показники всіх членів домогосподарств аналізували працівники соцзахисту для продовження житлових субсидій. Зокрема йшлось про:

  • доходи осіб та сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
  • доходи осіб з Пенсійного фонду України;
  • суми простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком;
  • про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

Також, додають у соцзахисті, при зміні цих показників або інших обставин громадяни можуть звернутись з новою заявою до ЦНАПУ щодо нарахування субсидій.

Реєстри з нарахованими субсидіями за два місяці (травень-червень) передані до Мінсоцполітики. Кошти будуть виплачені після їх надходження до Казначейської служби. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.