Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Кіберполіція Хмельниччини попереджає: шахраї розсилають повідомлення з посиланнями на фейкову сторінку

Кіберполіція Хмельниччини попереджає: шахраї розсилають повідомлення з посиланнями на фейкову сторінку

Кіберполіція Хмельниччини попереджає: шахраї розсилають повідомлення з посиланнями на фейкову сторінку

Якщо ви у будь-який месенджер отримали повідомлення з пропозицією підтримати якусь важливу петицію до президента, не поспішайте переходити за надісланим посиланням. Спочатку ретельно перевірте його написання, чи не міститься там якогось зайвого символу. 

Справа у тому, що з’явилась нова шахрайська схема. Шахраї почали розсилати повідомлення з посиланнями на фейкову сторінку електронних петицій під приводом того, що начебто не вистачає лише декілька голосів, щоб набрати необхідну кількість підписів. 

Насправді ж, після переходу за посиланням начебто для підпису «петиції» вас попросять увійти у WhatsApp-акаунт. Таким чином, шахраї намагаються за допомогою фішингу отримати доступ до вашого акаунту, щоб викрасти його.

Кіберполіція нагадує — посилання на справжній ресурс «Електронні петиції» виглядає ось так: https://petition.president.gov.ua.

Пам’ятайте, що в умовах російської військової агресії ворог активно діє в інформаційному просторі, тому детально перевіряйте отриману інформацію. 

Кіберполіція Хмельницької області

кіберполіція хмельниччини попереджає: шахраї розсилають повідомлення із посиланнями на фейкову сторінку

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.