Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Колектив шепетівського водоканалу передав понад 20 000 гривень на підримку війська

Колектив шепетівського водоканалу передав понад 20 000 гривень на підримку війська

Колектив шепетівського водоканалу передав понад 20 000 гривень на підримку війська

У Шепетівській громаді тривають волонтерські ініціативи. Один із таких проєктів підтримав колектив місцевого водоканалу.

Працівники зібрали 28 тисяч гривень. Ці кошти вже передали на потреби оборони.

  • Колектив “Шепетівкаводоканалу” вчергове долучився до волонтерських ініціатив, і цього разу — це участь у зборі з метою придбання комплектуючих для виготовлення дронів для наших воїнів.
    Проєкт, який координують Олександр Гусаров та Михайло Верхогляд, є дуже важливим та постійно масштабується. Тому, від імені нашого колективу директор підприємства Биков Віталій теж передав до нього частину нашого внеску в розмірі 28 000 гривень,
    – йдеться у повідомлененні водоканалу.

Першу сотню “пташок” вже виготовили. Про це написав цими днями на своїй сторінці у фб один із координаторів Михайло Верхогляд.

  • Проєкт, про який півроку тому ми тільки мріяли, став дійсністю! Тільки два місяці тому ми розпочали проєкт “народний дрон на наших теренах” і є перші результати. Перші два десятки “пташок” поїхали на фронт минулого місяця, ще сотня їде на наступному тижні після льотних іспитів. Зараз девізом кожного, хто не воює, має стати гасло – “Все для фронту, все для Перемоги!“.

Якщо ви маєте змогу долучитися до проєкту, можна задонатити.

Щоб надалі нарощувати виробництво дронів, насамперед, потрібна фінансова підтримка і великого бізнесу, і всіх, хто має змогу допомогти фінансово.

Волонтерська картка для донатів: 5457 0825 0259 5676 (Кравчук Ірина Володимирівна) або готівкою – Гусаров Олександр.

  • Дякуємо всім причетним!“.

Популярні пости