Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Коли у школах Славутчини розпочнуть навчання

Коли у школах Славутчини розпочнуть навчання

Коли у школах Славутчини розпочнуть навчання

Зараз у Славутських навчальних закладах готуються до нового навчального року. В яких умовах він відбуватиметься у громаді – далі в тексті.

Навчання у школах громади розпочнеться, відповідно до постанови КМУ від 24 червня 2022 року №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», 1 вересня і триватиме до 30 червня 2023 року. Зараз у навчальних закладах готують укриття.

– Відповідно до встановлених чинним законодавством вимог, освітній процес в очному режимі запроваджується в приміщеннях або будівлях закладу освіти тільки в межах розрахункової місткості споруд цивільного захисту, що можуть бути використані для укриття учасників освітнього процесу в разі включення сигналу «Повітряна тривога» або інших відповідних сигналів оповіщення.

Пресслужба Славутського МВК

Облаштування укриттів у ЗДО № 2 «Оленка», Славутській гімназії № 5, НВК (дошкільне відділення), ЗДО № 4 «Сонечко» цими днями проінспектували представники самоврядування.

Висновок щодо придатності укриттів умовам безпеки буде прийматися на основі результатів перевірки закладів освіти із залученням фахових спеціалістів. Що ж до визначення форми, за якою здійснюватиметься навчання дітей протягом 2022/ 23 років, то зауважимо, що наразі управлінням освіти проводиться чергове опитування батьків. Остаточне рішення щодо навчального процесу буде прийматися ближче до його початку із врахуванням головної умови – безпеки та освітнього середовища та ситуації в регіоні.

Пресслужба Славутського МВК

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.