Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Коли зубна фея приходить до дорослих: шепетівські стоматологи про зуби мудрості

Коли зубна фея приходить до дорослих: шепетівські стоматологи про зуби мудрості

Коли зубна фея приходить до дорослих: шепетівські стоматологи про зуби мудрості

Для чого нам зуби мудрості та як не страждати від їх присутності, розповіли медики “Фенікс-Дент “.

Що спільного в апендиксу та зуба мудрості? Обидва ці органи називаються рудиментарними, тобто це ті органи, які були потрібні нашим пращурам. Проте у ході еволюції потреба у них відпала, як і, скажімо, хвіст, наслідком якого є куприк.

Серед такого “спадку” зуби мудрості є найбільш тривожним досвідом. Наприклад, у нашій редакції із болючим прорізуванням цих зубів стикалися 80% команди. Подібною є і статистика серед українців, говорять стоматологи “Фенікс -Дент”. Вони розповіли, як запобігти дискомфорту, пов’язаному із третіми молярами (офіційна назва зубів мудрості) та у яких випадках ці зуби рятують посмішки. Лікарка Надія Августінова пояснює, є випадки, коли зуби мудрості треба обов’язково видаляти.

Вони можуть рости під кутом і заважати іншим у зубному ряді або ж суміщати їх настільки, що це може призвести до зміни прикусу, – каже лікарка.

– У такому разі зуби мудрості слід видаляти, – каже хірург “Фенікс-Дент” Сергій Руй. – Для того, аби розуміти долю свого зуба мудрості, варто звернутися до лікаря-стоматолога одразу, як у вас починає прорізуватися зуб. Далі лікар визначить чи слід зберігати цей зуб. Якщо його слід видалити, ми зробимо це хірургічним шляхом. Фах наших медиків та якість інструментів дозволяє зробити це безпечно та максимально безболісно.

Водночас, каже хірург, є і випадки, коли такі зуби слід зберігати.

Коли загальна ситуація потребує зуба, який можна буде перемістити – реплантувати, або ж зуб мудрості потрібен для кріплення протезу, його теж зберігають.

Для того, аби тримати руку на пульсі ситуації з вашим стоматологічним здоров’ям, медики одностайно радять кожних шість місяців проходити обстеження у вашого стоматолога.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.