Середа, 4 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Компанії Шепетівщини починають її освоювати: що відомо про нову соцмережу Threads

Компанії Шепетівщини починають її освоювати: що відомо про нову соцмережу Threads

Компанії Шепетівщини починають її освоювати: що відомо про нову соцмережу Threads

Новий продукт від Meta, соціальна мережа Threads, стала доступною до скачування у Google Play та App store учора, 6 липня. Серед тих, хто вже встиг затестувати новий додаток, – й користувачі півночі Хмельниччини. Але застосунок до смаку не всім, тож про що Threads та які його “підводні камені” – розбираємося далі в матеріалі.

Застосунок Instagram Threads доступний власникам смартфонів у понад 100 країнах, у тому числі, й в Україні. Нову програму фахівці компанії Meta створили, як конкурента Twitter, тож застосунок має подібну концепцію та інтерфейс. У мережі вже “гуляє” гучна альтер-назва “вбивця твіттеру”. Але чи стане справді Threads сильним конкурентом, або й заміною першопрохідцеві у ніші – покаже час.

Керівник Meta Цукерберг заявив, що хоче досягти позначки у мільярд користувачів. За перших чотири години роботи додатку, зі слів Цукерберга, його завантажили 10 мільйонів разів.

Як усе працює

Для того, аби авторизуватися у застосунку, слід скористатися своїм профілем в інстаграм.

Threads зберігає підписки на інстаграм-профілі, так само зберігається інстаграм-ім’я користувача. Але є опція налаштування профілю спеціально для цієї соцмережі. Пов’язані вони і в у модерації.

Ви можете деактивувати свій профіль Threads у будь-який час, але видалити профіль Threads можна, лише видаливши свій обліковий запис в Instagram, – йдеться в умовах використання.

На відміну від Twitter, у цій соцмережі можна публікувати довші повідомлення (до 500 символів). Також можна ділиться фото та відео (до 5 хвилин).

“Вбивця твіттеру” відстоює вбивць українців?

Ще однією “особливістю” нової соцмережі є її, притаманна всім додаткам Meta, політика “дружелюбності”, простіше – цензура. Наприклад, громадському активісту Сергієві Стерненку “знесли” допис за, так звану, “мову ворожнечі”.

Як “банить” за правду про війну, росіян і їх варварства Meta, українці знають не з чуток. Очікувано, що аналогічною політика модерації буде й у нової соцмережі.

Популярні пости