Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Новини » Медицина » » Комунікація на дистанції: нові COVIDні обмеження у Шепетівській та Судилківській громадах

Комунікація на дистанції: нові COVIDні обмеження у Шепетівській та Судилківській громадах

Комунікація на дистанції: нові COVIDні обмеження у Шепетівській та Судилківській громадах

Ситуація з поширенням COVID-19, що розгортається у Шепетівці, змушує до нових обмежень. 16 березня на позачерговому засіданні штабу з ліквідації НС його учасники вирішили обмежити роботу комунальних служб з абонентами очно.

Від 17 березня тепломережі, ШРЕП, Водоканал, комунальні інспекції, ОСББ, “Житлофонд” та “Управдом” мають вжити заходів, аби обмежити прийом фізичних осіб (консультації, комунікації тощо), перевести прийом юридичних осіб на дистанційну форму, а також:

Прийняти відповідні графіки та режими роботи працівників на період карантину. Визначити перелік послуг та підстави для прийому фізичних осіб з метою надання адміністративних послуг, як невідкладних.”

Про всі зміни підприємтва інформуватимуть онлайн. У шепетівському виконкомі обмежать прийом громадян та депутатів. Пліщинський старостат працюватиме у дистанційному режимі. Плесенський – у штатному.

Тим часом на Судилківщині, де вже на карантин закрили школи, також не відбуватимуться тренування ДЮСШ “Колос” у Судилківському ліцеї та Городищенській зош I-III ступенів.

Заклади дошкільної освіти сільської ради з 15.03.2021 року працюють у звичному режимі з дотриманням вимог постанови Головного державного санітарного лікаря.

Посадовці закликають громади обмежити контакти та дотримуватись правил особистої безпеки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.