П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Конкурс для дітей Славути та Ізяслава

Конкурс для дітей Славути та Ізяслава

Конкурс для дітей Славути та Ізяслава

В березні стартував конкурс дитячої творчості «Первоцвіти під охороною». Його організатором став Національний природний парк «Мале Полісся» в межах Всеукраїнської акції «Збережемо первоцвіти».

Участь в конкурсі може взяти учнівська молодь м. Ізяслав, м. Славута, Шепетівського р-ну та прилеглих територій віком від 6 до 17 років.

На конкурс можуть бути представлені:

• малюнок на тему: «Захистіть первоцвіти» (формат А-3, А-4; техніка виконання довільна (олівці, фломастери, фарби тощо));

• плакат-стінгазета на тему: «Первоцвіти потребують нашого захисту» (формат А-1 (лист ватману), з використанням фотоматеріалів та інших ілюстрацій з коментарями));

• весняна аплікація на тему: «Паперові квіти замість первоцвітів» (техніка виконання робіт довільна з використанням різноманітних природних і неприродних матеріалів).

Конкурсні роботи підписуються з зворотного боку в нижньому лівому куті друкованими літерами (прізвище, ім’я, клас, повна назва учбового закладу, контактний телефон учасника, а також керівника із зазначенням ПІБ).

Конкурс триває з 1 березня до 2 квітня 2021 року. Роботи подавати за адресою НПП «Мале Полісся»: вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство») або надсилати на електронну пошту malepolisja@ukr.net (з подальшим надсиланням оригіналів для визначення переможців).

Переможці конкурсу будуть нагороджені подарунками та грамотами НПП «Мале Полісся».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.