П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Конкурс дитячих малюнків «Збережемо ґрунти рідної України»: учнівську молодь запрошують до участі

Конкурс дитячих малюнків «Збережемо ґрунти рідної України»: учнівську молодь запрошують до участі

Конкурс дитячих малюнків «Збережемо ґрунти рідної України»: учнівську молодь запрошують до участі

Державна установа «Інститут охорони ґрунтів України» оголошує конкурс дитячих малюнків «Збережемо ґрунти рідної України», приурочений до Всесвітнього дня ґрунтів (World Soil Day). До участі у конкурсі запрошуються учні навчальних закладів України віком до 18 років.

Конкурс триватиме до 5 грудня 2022 року.

– Метою конкурсу є привернення уваги до важливості ґрунтів як одного з компонентів продовольчої безпеки та здоров’я екосистеми, а також життєво важливого джерела благополуччя людей, – зазначають організатори конкурсу.

Конкурс проводиться у таких вікових групах:

  • 7-10 років;
  • 11-14 років;
  • 15-18 років.

Номінації:

  • поле бою: як війна руйнує українські ґрунти;
  • деградація ґрунтів;
  • охорона ґрунтів;
  • ґрунтове життя.

Малюнки (винятково індивідуальні творчі роботи) можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно тощо) і в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо).

Учасник конкурсу надсилає відскановану роботу у форматі JPEG разом із заявкою у форматі word на електронну адресу konkurs.grunt@gmail.com (обов’язково зазначити тему – «Конкурс малюнків»).

Положення про щорічний конкурс: https://cutt.ly/kBnNywh

Контактна особа: Романова Світлана Адольфівна – (044) 356-53-21, romanowa@iogu.gov.ua

Нагадаємо, конкурс дитячих малюнків «Збережемо ґрунти рідної України» проводиться щорічно вже 3 роки поспіль. За цей період участь у конкурсі взяли понад 8 тисяч юних дослідників. Вони отримали нові знання і компетенції з цього напряму, виклавши свої тлумачення та ставлення до проблеми збереження ґрунтів України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.