Четвер, 13 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Координаційний центр підтримки цивільного населення на території Шепетівського району провів виїзне засідання

Координаційний центр підтримки цивільного населення на території Шепетівського району провів виїзне засідання

Координаційний центр підтримки цивільного населення на території Шепетівського району провів виїзне засідання

Виїзне засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення на території Шепетівського району відбулось сьогодні, 22 травня. Про це читачів у своєму профілі у фб повідомив начальник Шепетівської РВА Олексій Глушаков.

До заходу доєдналися члени робочої групи, голови територіальних громад Шепетівського району та керівники профільних департаментів, управлінь, служб, відділів Хмельницької ОВА та Шепетівської РВА. Метою зібрання було наближення роботи Координаційного центру до населення району та громад, а також обговорення проблемних питань.

  • Наприкінці зустрічі присутні висловили пропозиції, які допоможуть нам скоординувати та вдосконалити роботу у цих напрямках. За результатами розгляду порядку денного, членами Координаційного центру були прийняті відповідні рішення для подальшої роботи.

Довідка:

Координаційний центр підтримки цивільного населення, як консультативно-дорадчий орган при Шепетівській районній державній (військовій) адміністрації, функціонує з березня 2024 року. Його сформовано з керівників структурних підрозділів РВА, волонтерів та благодійників. Більше про роботу центру – за посиланням.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.