На Алеї Слави села Ганнопіль відбувся пам’ятний захід — акція «Запали різдвяну свічку пам’яті», що об’єднала громаду в тиші, молитві та щирому спільному переживанні.

У цей різдвяний час жителі зібралися разом, аби вшанувати пам’ять полеглих Захисників і Захисниць України, а також усіх, хто віддав своє життя за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави. Без гучних слів, але з глибоким змістом — через світло свічок і мовчазну присутність кожного.
Запалені вогники стали символами вдячності й скорботи, знаком того, що жодне життя, обірване війною, не буде забуте. Кожна свічка — це пам’ять, яка живе в серцях рідних, близьких і всієї української спільноти, це нагадування про ціну, яку ми платимо за право жити у власній державі.
Під час заходу лунали спільні молитви — за упокій душ загиблих Воїнів, за швидке одужання поранених, за силу та підтримку родин, які втратили найдорожчих, і за мирне майбутнє України. У цих словах були і біль, і надія, і віра в Перемогу.
Хвилина мовчання стала моментом єднання — у скорботі, вдячності та відповідальності пам’ятати кожного Героя. Ця акція ще раз нагадала: свобода має свою ціну, а пам’ять про тих, хто її виборював, — наш святий обов’язок.
Пам’ятаємо. Молимося. Не забуваємо…





