Субота, 13 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Крупецька громада оголошує триденну жалобу за полеглим на війні земляком

Крупецька громада оголошує триденну жалобу за полеглим на війні земляком

Крупецька громада оголошує триденну жалобу за полеглим на війні земляком

Завтра, 24 червня, Крупецька громада зустрічає Героя “на щиті”. Додому повертається наш земляк із села Комарівка Шпак Юрій Володимирович (1984 року народження).

  • 31 січня 2024 року під час проведення заміни особового складу в районі населеного пункту Работине Запорізької області, внаслідок мінометного обстрілу був втрачений візуальний зв’язок з ним (зник безвісти). Лише 17 червня 2024 року під час обміну тілами солдатів наш земляк Шпак Юрій був опізнаний дружиною. Герой віддав життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю Шпака Юрія та висловлюємо щирі співчуття мамі, дружині, діткам, друзям та всій родині, – зазначають у громаді.

Прощатимуться з Юрієм завтра. Домовину з тілом загиблого Воїна зустрінуть орієнтовно о 10.45 – 11.00.

  • Траурна колона рухатиметься трасою зі сторони Славути через населені пункти: Крупець, Колом’є (по вул. Миру), Полянь, Комарівку, де і відбудеться прощання з нашим Героєм та його поховання. Поминальна панахида відбудеться об 11.30 біля рідної домівки на вул. Лісова,1 у с. Комарівка. Просимо громаду з честю зустріти Героя, помолитися за упокій його душі та попросити у Господа сил для рідних перенести біль втрати, – додають у громаді.

Вшановуючи пам’ять Юрія, громада оголошує дні жалоби – 23, 24, 25 червня.

Популярні пости