Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Крупецька громада проводжає Героя на щиті

Крупецька громада проводжає Героя на щиті

Крупецька громада проводжає Героя на щиті

Український Воїн, наш земляк із села Стригани Крупецької громади, Віктор Чміль загинув на російсько-українській війні. Сьогодні Оборонця громада проводжає в останній шлях.

  • Страшна війна забрала життя ще одного нашого Героя. На щиті додому повертається житель села Стригани ЧМІЛЬ Віктор Олександрович, гранатометник піхотного відділення піхотного взводу піхотної роти військової частини. Він відстоював свободу власної держави. Та, на жаль, не повернувся живим з російсько-української війни. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Нехай Господь допоможе пережити біль непоправної втрати! Світлий спомин про мужнього Захисника України назавжди залишиться в наших серцях, – кажуть у сільській раді.

Сьогодні, 3 квітня, відбудеться громадське прощання з Оборонцем.

Траурний кортеж прибуде в село Крупець орієнтовно об 11.00-11.30 при в’їзді зі сторони Славути від першої зупинки по центральній вулиці до повороту на село Стригани.

  • Прощання з Героєм відбудеться за місцем проживання та розпочнеться орієнтовно о 12.00 за адресою: с. Стригани, вул. Г. Охман, 15. Поминальна панахида за Захисником України розпочнеться орієнтовно о 13.00 в храмі Божої матері Троєручиці село Крупець. Поховання Героя відбудеться на кладовищі с. Крупець.

Аби вшанувати пам’ять Захисника, на території громади оголошують жалобні дні 3,4 та 5 квітня.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.