Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Крупецька громада знову у жалобі: на щиті повертається Захисник України

Крупецька громада знову у жалобі: на щиті повертається Захисник України

Крупецька громада знову у жалобі: на щиті повертається Захисник України

Війна забрала життя ще одного Воїна. На щиті додому повертається житель села Крупець Поліщук Олександр Сергійович, заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення – рота протитанкових ракетних комплексів військової частини.

  • Він відстоював свободу власної держави. Та, на жаль, не повернувся живим з російсько-української війни. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Нехай Господь допоможе пережити біль непоправної втрати! Світлий спомин про мужнього Захисника України назавжди залишиться у наших серцях, – зазначили у Крупецькій сільській раді.

Крім того, в установі просять гідно зустріти Героя живим коридором у четвер, 9 травня, орієнтовно о 11.00, при в’їзді в с. Крупець, зі сторони Славути від першої зупинки по центральній вулиці і до повороту на село Стригани, з державною символікою та квітами.

  • Прощання з Поліщуком Олександром та поминальна панахида відбудуться о 12.00 за адресою: с. Крупець, у храмі Божої матері Троєручиці. Поховають Героя на кладовищі с. Крупець, – додали у сільській раді.

На території громади оголошуються жалобні дні – 08, 09 та 10 травня.

  • Вічна слава Герою! Герої не вмирають! 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.