Середа, 24 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Квитки на поїзд до Австрії та Угорщини можна буде купити онлайн

Квитки на поїзд до Австрії та Угорщини можна буде купити онлайн

Квитки на поїзд до Австрії та Угорщини можна буде купити онлайн

З наступного тижня квитки на поїзди до двох Європейських країн можна буде купити онлайн.

Джерело: Офіційний канал Укрзалізниці

  • 18 березня “Укрзалізниця” розпочинає продаж квитків до Австрії та Угорщини в онлайн-режимі. На першому етапі онлайн-квитки будуть доступні у сполученні Україна — Австрія та зворотно. Придбати квитки можна буде через застосунок “Укрзалізниці”, а для прямого поїзда Київ — Відень знадобиться верифікація акаунту через “Дію.Підпис”.

Другий етап передбачає можливість придбати онлайн також квитки у сполученні Україна — Угорщина на поїзди, що прямують в Австрію транзитом через Угорщину, тобто, Київ — Будапешт — Відень та Чоп — Будапешт — Відень.

  • Прямі сполучення Україна — Угорщина (Мукачево — Дебрецен, Мукачево — Будапешт, Чоп — Захонь) з’являться в застосунку трохи пізніше.

Відзавтра “Укрзалізниця” тимчасово призупиняє продаж квитків через каси на прямий поїзд Київ — Відень — Київ на дати відправлень, починаючи з 18 березня, аби приготувати до продажу квитки онлайн.

  • Обмеження триватиме безпосередньо до відкриття онлайн-продажів. Тобто, 18 березня продаж квитків відновиться на повну глибину продажів (20 діб) вже в онлайні. Тимчасове обмеження не торкнеться поїзда Чоп — Відень — Чоп. Станом на зараз, квитки на поїзд Чоп — Відень та зворотно доступні фактично на всі дати.

Клієнтам нагадують: новий прямий поїзд №143/146 Відень — Чоп — Відень має зручні стиковки з нічними поїздами з Києва, Луцька та Рівного, а з Чопа до Відня прямує складом зі зручних сидячих вагонів з Wi-Fi.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.