Субота, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Київські айтішники запустили систему автоматизованого моніторингу присутності російських військ біля кордону України

Київські айтішники запустили систему автоматизованого моніторингу присутності російських військ біля кордону України

Київські айтішники запустили систему автоматизованого моніторингу присутності російських військ біля кордону України

Автономний сервіс з моніторингу активності російської армії біля кордонів України запустили київські айвівці. Свої імена творці проєкту не розкривають. Інформацію про це Про це повідомляє dev.ua.

Ми – команда волонтерів, які розробили систему автоматизованого моніторингу присутності російських військових формувань біля кордону України. Наша мета – покращити якість та оперативність інформації, що може допомогти збройним силам та зменшити потік дезінформації,зазначають розробники сервісу.

Дані для проєкту беруться з супутників, аналізуються і далі на карту наносяться позначки про поточні позиції військ Російської Федерації. Зараз сайт працює в тестовому режимі. На ньому – клікабельна геолокація розміщення військ, за кліком відкриваються супутникові знімки.

Розробники також створили бот у Twitter, який пише про нові виявлення та інші дані.

Дані беруться в європейських супутникових операторів. Супутники постійно пролітають і фотографують. Далі наша система на знімках в районі кордонів намагається знаходити скупчення військової техніки і динаміку, що куди рухається. Далі це наноситься на карту і поститься ботом в Twitter, – роз’яснюють творці сервісу.

Наразі волонтери працюють над отриманням більш якісних знімків від європейських операторів, покращуватимуть інтерфейс та хочуть залучати аналітиків та модераторів для поліпшення аналізу даних.

Ми організовуємо штаб! Нам потрібні дата-інженери, веб-розробники, аналітики та представник для публічної взаємодії і збору коштів. Є багато ідей і ви можете нам допомогти, – зазначають розробники.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.