Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Кинув чоловікові у голову цеглину: на Шепетівщині судили підлітка

Кинув чоловікові у голову цеглину: на Шепетівщині судили підлітка

Кинув чоловікові у голову цеглину: на Шепетівщині судили підлітка

На лаву підсудних сів 17-річний підліток. Хлопець кинув у голову літньому чоловікові цеглиною. Чому це сталося та що виріщив суд – далі в тексті.

Юнака судили за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (нанесення тяжких тілесних ушкоджень). Ввечері 8 квітня у закинутому приміщенні школи у Полонному він поранив людину.

У будівлю, де перебувала компанія підлітків, зайшов 62-річний місцевий мешканець, який наглядав за приміщенням. Він зробив хлопцям зауваження, на що вони почали його ображати. Тоді він взяв з землі палку, щоб налякати підлітків. Хлопці почали втікати, а один з них взяв цеглину та кинув йому в голову.

З відкритою черепно-мозковою травмою, переломами кісток черепа та гематомами потерпілого госпіталізували до реанімації, де медики врятували його життя. Витрати на лікування компенсувала мати підлітка. Хлопця судили за публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури.

Вироком Полонського районного суду школяра засуджено до 5 років позбавлення волі, звільнивши його від відбування покарання з призначенням 2-річного іспитового строку. Також матір хлопця повинна буде заплатити постраждалому 50 тис. грн моральної шкоди і 4 тис. грн витрат на правничу допомогу. Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.