Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Кисню у міській лікарні немає: славутчан з COVID-19 можуть перенаправляти в інші заклади

Кисню у міській лікарні немає: славутчан з COVID-19 можуть перенаправляти в інші заклади

Кисню у міській лікарні немає: славутчан з COVID-19 можуть перенаправляти в інші заклади

У Славутській міській лікарні критично не вистачає кисню. З необхідних 100 балонів є лише 5. Зараз у ковідному відділенні із сімдесяти пацієнтів сорок – киснезалежні. Про це повідомляє Суспільне.

Міський голова Славути Василь Сидор зазначає: якщо кисню не буде, переправлятимуть хворих до інших лікарень.

– Будемо змінювати маршрутизацію, розміщувати людей в інших лікарнях таким чином, щоб надавати їм послуги. Найбільшого піку ситуація досягне через два тижні, якщо рідкий кисень до лікарні все ж не дійде, – наголошує Василь Сидор.

Працівники міської лікарні з ночі возять кисневі балони з Хмельницької атомної електростанції, однак повністю киснем лікарню вона забезпечити не може.

Кріоциліндри з рідким киснем, якого необхідно півтори тонни, – порожні. Ситуація критична, оскільки зараз в лікарні більше половини хворих на COVID-19 потребують кисню, – зазначає Леонід Радзивілюк, директор Славутської міської лікарні. – Львівський завод наразі не має змоги забезпечити рідким киснем. Вони говорять про те, що завантажити кисень на Хмельницьку область немає можливості. Можливо завтра. Але це вже продовжується п’ятий день.

Зараз лікарня та місцева влада просять допомоги в закупівлі балонів місцевих підприємців. Про це розповідає міський голова Славути. Однак проблему може вирішити лише будівництво кисневої станції.

У квітні було задекларовано державою щодо будівництва кисневих станцій. Були виділені частково кошти, вже розпочали проєктну документацію. Ми розраховували, що у вересні будемо мати кисневу станцію. На даний час проєкти замовили, вони проходять експертизу, – додає Василь Сидор.

Головне фото: Суспільне Поділля

Популярні пости