Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Лісгоспи Шепетівського району передавали досвід ефективного використання лісосировинних ресурсів

Лісгоспи Шепетівського району передавали досвід ефективного використання лісосировинних ресурсів

Лісгоспи Шепетівського району передавали досвід ефективного використання лісосировинних ресурсів

Виїзний семінар Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства відбувся на базі трьох лісгоспів Шепетівського району, під головуванням заступника начальника управління Юрія Безноска. 18 листопада головні інженери лісогосподарських підприємств та фахівці обласного управління обмінювалися досвідом ефективного використання лісосировинних ресурсів.

У ДП “Ізяславський лісгосп” учасники оглянули відбір цінних сортиментів при розкряжуванні довгомірних лісоматеріалів з подальшим їх відсортуванням та визначенням класів якості. В цьому ж лісгоспі учасники заходу ознайомилися з роботою харвестера «John Deere» на рубках головного користування, провели екскурсію полем дорощування сіянців із закритою кореневою системою.

Організацію роботи майданчику попереднього огляду деревини учасники семінару оглянули на нижньому складі ДП «Славутський лісгосп». У Полонському лісництві (ДП “Шепетівський лісгосп”) спостерігали за процесом сортування та приймання лісопродукції.

На лісокомплексі підприємства відбулося ознайомлення з роботою дільниці навантаження та розвантаження деревини, а саме, як проводяться приймання, сортування лісопродукції, формування оглядових лотів лісоматеріалів породи дуб, сосна, корування дрібнотоварної продукції хвойних порід.

Процеси переробки на технологічну тріску низькосортної деревини (хвойних і дуба класу якості D), відходів лісопиляння учасники розглянули на дільниці переробки лісокомплексу.

Їм також продемонстрували, як сушать деревину і використовують тирсу для опалення побутових приміщень дільниці переробки деревини.

Популярні пости