Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Лісівників Шепетівщини нагородили від Державного агентства лісових ресурсів України

Лісівників Шепетівщини нагородили від Державного агентства лісових ресурсів України

Лісівників Шепетівщини нагородили від Державного агентства лісових ресурсів України

Сьогодні, 28 червня, у День Конституції України, лісівники Шепетівщини за сумлінну та плідну працю отримали подяки Державного агентства лісових ресурсів України.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток лісового господарства України подякою Державного агентства лісових ресурсів України нагороджена ветеранка лісової галузі державного підприємства «Ізяславське лісове господарство» Ліщук Любов Аркадіївна, – зазначають у ДП “Ізяславське лісове господарство”.

Також директор державного підприємства «Шепетівське лісове господарство» Володимир Сасюк вручив подяку за сумлінну працю в лісогосподарській галузі та високий професіоналізм головному механіку підприємства та голові профспілкової організації Васяновичу Олександру.

Колектив підприємства щиро вітає Олександра Георгійовича з почесною нагородою! Адже отримати подяку від голови Державного агентства лісових ресурсів України непросто, потрібно бути професіоналом своїй справи. Бажаємо і надалі залишатися таким же молодим, успішним, щирим, турботливим та щедрим на добро! – додають у ДП “Шепетівське лісове господарство”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.