Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Лісівники Хмельниччини радять обирати живу ялинку до Новорічно-Різдвяних свят

Лісівники Хмельниччини радять обирати живу ялинку до Новорічно-Різдвяних свят

Лісівники Хмельниччини радять обирати живу ялинку до Новорічно-Різдвяних свят

Багато людей вважають, що придбавши пластикову ялинку, вони підтримують екологію. Лісівники Хмельниччини розвінчують цей міф.

  • Ліс – відновлювальний ресурс. Лісівники головні атрибути новорічних свят вирощують на спеціально відведених для цього плантаціях – заздалегідь підготовлених ділянках або деградованих землях. Завдяки цьому ліс залишається недоторканим, а дерева вирощуються окремо для продажу на свята. Ялинки для реалізації також заготовляють під час рубок догляду за лісом. Такі способи мінімізують шкоду для навколишнього середовища, – зазначають лісівники.

Також лісівники наголошують, що ялинки роблять свій внесок в очищення повітря і його насичення киснем. Виробництво ж однієї пластикової ялинки приносить шкоди більше, ніж загибель кількох справжніх дерев. А вуглецевий слід від двометрової штучної ялинки становитиме близько 40 кілограмів парникових газів.

  • Жива зелена красуня виділяє велику кількість фітонцидів, які чудово очищують повітря в оселі від шкідливих бактерій. Купуючи дерево офіційно, ви сплачуєте податки, з яких формується бюджет вашої громади та цілої країни. До того ж, ялинка від лісівників – дешевша, ніж у перекупників. Ялинку, яка вже “відсвяткувала”, можна використовувати як корм для тварин в зоопарках, зварити мило чи зробити відвари. Тож, купуйте офіційні живі деревця. На кожній ялинці має бути бирка зі штрих-кодом, – наголосили фахівці.

Популярні пости