Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Ліцеїст з Хмельниччини здобув першість на Міжнародному заході з винаходів та інновацій «INTARG»

Ліцеїст з Хмельниччини здобув першість на Міжнародному заході з винаходів та інновацій «INTARG»

Ліцеїст з Хмельниччини здобув першість на Міжнародному заході з винаходів та інновацій «INTARG»

Напередодні у польському місті Катовіце відбувся Міжнародний захід з винаходів та інновацій «INTARG» (International Invention and Innovation Show «INTARG»). Україну представляли шестеро юних винахідників Малої академії наук. Вони вибороли три золоті нагороди та дві срібні. Серед них – підліток із Хмельниччини, який отримав не лише “золото”, а й спеціальну відзнаку.

Про це повідомили в управлінні освіти і науки Кам`янець-Подільської міської ради.

  • У міжнародних змаганнях брали участь представники закладів вищої освіти, інноваційних підприємств, фондів, фінансових установ та організацій, що підтримують науку, а ще — стартапери та молоді винахідники. Учасники презентували свої дослідження в різних галузях та отримали міжнародні рекомендації. Цьогоріч до конкурсу долучилися 6 учнів — членів МАН із Черкащини, Сумщини, Хмельниччини, Київщини та Києва, й вибороли п’ять нагород. Серед них — ліцеїст із Кам`янця-Подільського Артем Ясінський, – йдеться в повідомленні.

Здобувач освіти Кам`янець-Подільського ліцею № 1 Артем Ясінський отримав золоту нагороду за створення та вдосконалення пристрою для очищення від пилу повітряного середовища у приміщеннях. Також хлопець отримав спеціальну нагороду World Invention Intellectual Рroperty associations (WIIPA).

В освітньому підрозділі міськради додають, що Артем – учень Івана Теличка, вчителя фізики, математики, інформатики, астрономії Кам`янець-Подільського ліцею № 1, призера Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2018”, має відзнаку “За заслуги перед громадою”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.