Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Литовський Сейм одностайно підтримав Резолюцію щодо забезпечення безпілотної зони над Україною

Литовський Сейм одностайно підтримав Резолюцію щодо забезпечення безпілотної зони над Україною

Литовський Сейм одностайно підтримав Резолюцію щодо забезпечення безпілотної зони над Україною

Литовський Сейм одноголосно підтримав Резолюцію щодо забезпечення безпілотної зони над Україною. Про це йдеться у першоджерелі – твіттері Сейму.

Новину підтвердили у Верховній Раді України. Цю інформацію вони оприлюднили у своєму телеграм.

Із 24 лютого в Україні триває повномасштабна війна, рашисти нищать цивільну інфраструктуру авіацією, тому Україна неодноразово зверталась до НАТО, аби ті закрили небо над нашими територіями.

Також 14 березня звернення до ООН оприлюднили у Парламенті Естонії:

“Рійгікогу (Парламент Естонії) висловлює свою підтримку захисникам і народу держави Україна в їх боротьбі проти Російської Федерації, яка розпочала злочинну війну, і закликає надати абсолютну підтримку Україні у її війні за збереження її свободи, суверенітету і територіальної цілісності. Рійгікогу підкреслює, що неспровокована агресія і військова діяльність Російської Федерації є злочином проти миру без терміну давності, і що всі скоєні військові злочини повинні бути покарані. Рійгікогу просить країни-члени ООН негайно вжити заходів для створення забороненої для польотів зони, щоб запобігти масовим жертвам серед мирного населення в Україні. Рійгікогу закликає всі національні парламенти прийняти заяви, які закликають їхні уряди підтримати введення додаткових санкцій проти Російської Федерації, а також Республіки Білорусь, яка бере участь в агресії.”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.