Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » МАГАТЕ відзвітувала: під час атаки росіян чули вибухи поблизу ХАЕС

МАГАТЕ відзвітувала: під час атаки росіян чули вибухи поблизу ХАЕС

МАГАТЕ відзвітувала: під час атаки росіян чули вибухи поблизу ХАЕС

Ввечері 28 листопала група Міжнародного агентства з атомної енергії зафіксувала звуки вибухів, які вони чули поблизу ХАЕС, перебуваючи у своїх приміщеннях. У той час росіяни атакували Україну дронами.

Звуки вибухів експерти МАГАТЕ чули протягом 20 хвилин, про що вказали у своєму звіті.

Незважаючи на те, що станція безпосередньо не постраждала, інцидент показав, що всі атомні електростанції України залишаються під загрозою, поки триває війна, сказав генеральний директор Гроссі.

Значна увага світу – і це правильно – прикута до цілком реальних небезпек, з якими стикається Запорізька атомна електростанція, яка викликає особливе занепокоєння, оскільки вона розташована на лінії фронту. Але вчорашній (подія 28 листопада – ред.) захід служить нагадуванням про те, що ми не повинні забувати про інші ядерні об’єкти в Україні, які також потенційно піддаються ракетним та іншим атакам, – сказав генеральний директор Гроссі. – Усі ядерні об’єкти України залишаються вразливими, або безпосередньо, якщо їх вразить ракета, або опосередковано, якщо їх зовнішнє електропостачання порушується. По всій Україні продовжує зберігатися вкрай нестабільна ситуація з ядерною безпекою.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.