П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Малюк-рекордсмен народився у Хмельницькому

Малюк-рекордсмен народився у Хмельницькому

Малюк-рекордсмен народився у Хмельницькому

Лука прийшов у цей світ 24 листопада. Хлопчик народився з рекордною вагою. Як зараз почувається новонароджений українець та його мама?

4 квітня Оксана Головач, мама Луки, дізналася, що вони з чоловіком стануть батьками. Жінка пригадує, відреагувала емоційно.

Дуже настрашилась, тому що почала падати й плакати, що війна, і тут завагітніла, але нічого, з Божою допомогою перенесла це все. Як то кажуть, хлопчики родяться — Бог знає, що дає, — каже Оксана Головач.

Лука – шоста дитина у їх родині, каже батько, Микола Головач. Старші діти народженню молодшого братика зраділи.

Радіють. Старшому — двадцять перший рік, далі дівчинка — дев’ятнадцять років. Всі дуже раді. В нас богатирі! Найперший народився – 3600, тоді — 4300, потім – 5300. І, слава Богу, це козаки. А дівчатка трошки менші – 3900 і чотири, – кажуть у родині.

Лука, як ще двоє маленьких хмельничан, народився на 9 місяць повномасштабного вторгення. Про це у коментарі Суспільному розповіла заступниця директора Хмельницької обласної лікарні з акушерсько-гінекологічної допомоги Лариса Притуляк. Лука, каже вона, встановив рекорд не лише цього дня. Дитина з вагою у понад 6 кілограмів народжується вперше за останні 12 років.

Вчора в нас – троє дітей, і народилась дитина-рекордсмен по вазі — хлопчик Лука. В нас перед цим була дитина, яка народжувалась з вагою п’ять кілограмів триста грам. А це, практично шість чотириста, набагато більша. Пологи завершилися операцією кесаревого розтину, тому що плід-гігант, та й мама сама не могла народити цього хлопчика. Перед цим ця жінка народжувала п’ять триста самостійно. Але операція пройшла нормально, без ускладнень, дитина гарна. Мама і дитина себе нормально почувають, — розповідає Лариса Притуляк.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.