Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Марафон ювілеїв: Улашанівська ТГ вітає довгожительок

Марафон ювілеїв: Улашанівська ТГ вітає довгожительок

Марафон ювілеїв: Улашанівська ТГ вітає довгожительок

В Улашанівській громаді розпочався справжній іменинний бум. Одразу три довгожительки краю відзначають свої ювілейні дні народження.

Учора, 4 грудня, вітання приймала жителька села Губельці Варвара Карпівна Кравчук. У святковий день Введення в храм Пресвятої Богородиці, Варвара Карпівна відзначила 80-річний ювілей.

За дорученням сільського голови Улашанівської сільської ради Миколи Гизимчука, ювілярку з найкращими побажаннями привітали староста Волицького старостинського округу Любов Власюк та від СТОВ “Батьківщина” Станіслав Сорочинський, – розповідають у пресслужбі сільської ради.

Свої іменини вчора відзначали одразу дві жительки села Бачманівка. Шановані у громаді землячки Олена Іваніва Оніщук та Ірина Климівна Полізук відзначили свої 80.

Свій життєвий шлях Олена Іванівна Оніщук присвятила роботі в рідному краї. Жінка працювала в органах місцевого самоврядування на посадах секретаря ради та сільського голови, а також на посаді директора школи в с. Бачманівка. Спільно з чоловіком Степаном Івановичем виховали та дали путівку в життя синові Сергієві та доньці Світлані.

Свої трудові роки Ірина Климівна Поліщук присвятила роботі в колгоспі, де на різних посадах дбала про благополуччя рідного краю. Потім працювала техпрацівницею у Бачманівському сільському клубі.

Разом з чоловіком Анатолієм, який відійшов у вічність, виростили та виховали двох дітей – доньку Таїсію та сина Віктора, який, на жаль, теж відійшов у вічність.

Від імені громади іменинниць вітали староста Марачівського старостинського округу Ілона Шеренгівська, депутат Улашанівської сільської ради Анатолій Почекета та діловод Ірина Дигодюк.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.