П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «МайМайЛюди» для переселенців: хмельницькі волонтери розробили додаток для пошуку центрів допомоги, житла та вакансій

«МайМайЛюди» для переселенців: хмельницькі волонтери розробили додаток для пошуку центрів допомоги, житла та вакансій

«МайМайЛюди» для переселенців: хмельницькі волонтери розробили додаток для пошуку центрів допомоги, житла та вакансій

Хмельницькі волонтери створили та запустили в дію новий мобільний додаток «МайМайЛюди», який допоможе українцям, які змушені були покинути свій дім, знайти центри допомоги, житло, вакансії, волонтерів, безкоштовні медичні консультації.

Автором є хмельничанин Владислав Химич. Він спільно із друзями активно займається волонтерством. З першого дня широкомасштабного вторгнення ворога команда виготовляє захисні конструкції, різноманітну випічку для наших воїнів, замовляє амуніцію, тепловізори, медикаменти та продукти для військових. Одним із напрямків стало створення «МайМайЛюди», – повідомляє Хмельницька міська рада.

Владислав Химич додає, що додаток легкий у застосуванні. За його допомогою можна знайти житло, вакансії на роботу та волонтерів в Україні, Польщі, Румунії, Угорщині. В першу добу запуску зареєструвалось близько 8000 людей. Але зараз команда працює над його оновленням, зокрема, заплановано збільшити кількість країн, додати можливість обміну речами тощо.

Додаток безпечний, адже не збирає жодних даних про користувачів, – запевняє розробник.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.