Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Медиків Шепетівського центру ПМСД відзначили напередодні професійного свята

Медиків Шепетівського центру ПМСД відзначили напередодні професійного свята

Медиків Шепетівського центру ПМСД відзначили напередодні професійного свята

Бути українським медиком у 2022-му році – дуже відповідально, адже від щоденної праці залежить не одне життя. Від початку повномасштабного збройного вторгнення росіян в Україну перед медиками день у день постають нові виклики, які потребують неабиякої самовідданості та професійності, як на фронті, так і в тилу. Проте наші медики гідно тримають свою варту, попри всі труднощі.

Так, напередодні Дня медичного працівника, який в Україні відзначають 19 червня, в Шепетівській громаді сьогодні відбувся урочистий захід, на якому медики Шепетівського центру ПМСД отримали почесні відзнаки.

На захід завітали: Олексій Глушаков, голова Шепетівської РВА, Ольга Лащ, заступниця голови Шепетівської райради, Галина Безкоровайна, заступниця Шепетівського міського голови, Світлана Павлишина, депутатка Хмельницької облради, та Тетяна Василик, голова правління Благодійного фонду Олександра Співака.

Сьогодні ми низько схиляємо голови перед людьми в білих халатах, які в такий непростий час мужньо та професійно виконують свою важливу роботу, – зазначає Галина Безкоровайна, заступниця Шепетівського міського голови. – Наснаги та сил Вам, наші медики!

Під час урочистостей та щирих слів вітань напередодні професійного свята кращим медпрацівникам Шепетівського центру ПМСД були вручені грамоти, премії та подарунки.

Благодійний фонд Олександра Співака також розуміє всю важливість праці медиків, тому, навіть попри війну, продовжує підтримувати медичну сферу краю. Так, з Шепетівським центром ПМСД та його очільником Андрієм Нечипоруком нас єднає не один рік плідної співпраці у напрямку підвищення рівня умов лікування пацієнтів та сфери у цілому, – коментує Тетяна Василик, голова правління Фонду.

Щиро вдячний усім за вітання з нагоди професійного свята! Дуже приємно, що відзначили наших кращих спеціалістів, адже вони дійсно є професіоналами своєї справи. Неможливо переоцінити внесок медиків у наш час, у нашу спільну майбутню перемогу України. Вони завжди – на варті безпеки, здоров’я та життя, – підкреслює Андрій Нечипорук, очільник Шепетівського центру ПМСД.

Шановні медики! Щиро вітаємо Вас зі святом, дякуємо за невтомну працю та вірність клятві Гіппократа!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.