Неділя, 28 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Мер Славути взяв участь в онлайн-нараді з Прем’єр-міністром щодо тарифів на газ

Мер Славути взяв участь в онлайн-нараді з Прем’єр-міністром щодо тарифів на газ

Мер Славути взяв участь в онлайн-нараді з Прем’єр-міністром щодо тарифів на газ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів нараду щодо врегулювання цін на газ та теплопостачання. У ній взяли участь члени Правління Асоціації міст України. Серед присутніх був й очільник Славути Василь Сидор.

Раніше Уряд підготував Меморандум про взаєморозуміння та врегулювання кризової ситуації, яка склалась довкола тарифів на тепло в країні. Представники Асоціації міст України обурені текстом цього документу, адже він не виз­на­чає прак­тичних дій по­до­лан­ня та­риф­ної кри­зи.

Денис Шмигаль у розмові з мерами міст зазначив, що наразі він не готовий посилатися на державний бюджет, щоб врегулювати та погасити різницю в тарифах комунальних підприємств.

Голова Хмель­ницько­го ре­гі­ональ­но­го від­ді­лен­ня Асо­ці­ації міст України, мер Славути Василь Сидор у розмові зауважив, що громади хочуть мати чітку підтримку від Уряду України у питаннях надання допомоги у розв’язанні проблем, які склалися довгола тарифікації.

Учасники зібрання дійшли висновку, що Меморандум необхідно доопрацювати. Розглядати такий документ будуть на наступному зібранні за головування Дениса Шмигаля.

Популярні пости