Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Мер Славути взяв участь в онлайн-нараді з Прем’єр-міністром щодо тарифів на газ

Мер Славути взяв участь в онлайн-нараді з Прем’єр-міністром щодо тарифів на газ

Мер Славути взяв участь в онлайн-нараді з Прем’єр-міністром щодо тарифів на газ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів нараду щодо врегулювання цін на газ та теплопостачання. У ній взяли участь члени Правління Асоціації міст України. Серед присутніх був й очільник Славути Василь Сидор.

Раніше Уряд підготував Меморандум про взаєморозуміння та врегулювання кризової ситуації, яка склалась довкола тарифів на тепло в країні. Представники Асоціації міст України обурені текстом цього документу, адже він не виз­на­чає прак­тичних дій по­до­лан­ня та­риф­ної кри­зи.

Денис Шмигаль у розмові з мерами міст зазначив, що наразі він не готовий посилатися на державний бюджет, щоб врегулювати та погасити різницю в тарифах комунальних підприємств.

Голова Хмель­ницько­го ре­гі­ональ­но­го від­ді­лен­ня Асо­ці­ації міст України, мер Славути Василь Сидор у розмові зауважив, що громади хочуть мати чітку підтримку від Уряду України у питаннях надання допомоги у розв’язанні проблем, які склалися довгола тарифікації.

Учасники зібрання дійшли висновку, що Меморандум необхідно доопрацювати. Розглядати такий документ будуть на наступному зібранні за головування Дениса Шмигаля.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.