Неділя, 25 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Мешканець Нетішина вбив свого знайомого за те, що той схвалював військові дії росії

Мешканець Нетішина вбив свого знайомого за те, що той схвалював військові дії росії

Мешканець Нетішина вбив свого знайомого за те, що той схвалював військові дії росії

Мешканець Нетішина, що на Хмельниччині, вбив свого знайомого за те, що він підтримував росію у війні проти України. У результаті чоловік отримав 9 років ув’язнення.

Інцидент трапився у травні в селі Головлі Шепетівського району. Зловмисник – мешканець Нетішина. Перебуваючи у відпустці, вирішив поїхати на дачу у Головлі. Під час застілля в будинку знайомого виникла побутова суперечка. Після скоєння злочину зловмисник втік з місця події, – повідомляє Славутський міськрайонний суд.

Загиблий говорив, що схвалює дії російської сторони. Обвинувачений виразив своє невдоволення та осуд власника будинку за його прихильність. Господар подвір’я підвівся зі стільця і почав шарпати його за плечі. Обвинуваченому це не сподобалося. Він схопив ніж, який лежав на столі, і завдав одного удару в тулуб.

Зловмисник розповів, що після цього нахилився до потерпілого, але той пробурмотів в його сторону нецензурні слова і замовчав. Тому чоловік просто вийшов з будинку і пішов до себе додому, – йдеться в ухвалі суду.

Крім того, чоловік зізнався, що на допомогу нікого не кликав й не надавав першу медичну допомогу. Мовляв, через те, що не мав із собою мобільного телефону і це змогла б зробити дружина потерпілого, коли повернулася б додому.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.