Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Мешканка Ленковецької громади, аби зібрати кошти на авто для морпіхів, продає власні книжки

Мешканка Ленковецької громади, аби зібрати кошти на авто для морпіхів, продає власні книжки

Мешканка Ленковецької громади, аби зібрати кошти на авто для морпіхів, продає власні книжки

Мешканка Ленковецької громади Олена Іськова-Миклащук, аби зібрати кошти на автомобіль для бригади морських піхотинців, продає авторські книги та книги, які є у власній бібліотеці.

Кожен покупець встановлює ціну сам на книгу (від 1 грн), переводить її на рахунок і тоді волонтерка надсилає книгу за рахунок отримувача. Також авторка проводить різноманітні  лотереї, де книги коштують від 50 гривень.

Завжди хотіла затишний дім і велику бібліотеку. А зараз хочу тільки Перемоги! Тому пропоную книги, здебільшого це авторські примірники, якими я тішилася як дитина, книги моїх друзів,  які подаровані та куплені, але я думаю вони не проти, бо так само кожен з них працює на Перемогу. Стан в більшості новий, є зовсім не читані. Гарна нагода поповнити вашу особисту або сільську бібліотеку і разом допомогти купити авто для морпіхів, – зазначає Олена Іськова-Миклащук.

Також пані Олена відзначає, що вже зібрано 4000 доларів, однак не вистачає ще 1000. Тому кожного небайдужого просить долучитися до збору коштів та отримати чудову книжку чи книжки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.