П’ятниця, 7 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Мешканці Шепетівської громади відправили допомогу медикам-волонтерам ПДМШ

Мешканці Шепетівської громади відправили допомогу медикам-волонтерам ПДМШ

Мешканці Шепетівської громади відправили допомогу медикам-волонтерам ПДМШ

Об’єднання медиків-волонтерів – “Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова”, існує в Україні з початку Революції Гідності (30 листопада 2013 року). Тоді  добровольчі мобільні медичні бригади надавали першу медичну допомогу пораненим учасникам Революції Гідності.

Нині лікарі-добровольці впродовж восьми років рятують життя наших воїнів та цивільних, які постраждали внаслідок війни. Розгортають мобільні шпиталі у прифронтових та зонах, де немає медичного сервісу.

Волонтери проєкту “Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова” (ПДМШ) | фото:веб-сайт ПДМШ

Від початку повномасштабного вторгнення волонтери ПДМШ працюють у гарячих точках України (Київщина, Донбас).

Евакуаційні бригади ПДМШ вивозять поранених з нульових точок та надають кваліфіковану медичну допомогу в розгорнутих відділеннях прифронтових міст. Серед лікарів-добровольців – шепетівчанин Олег Довгань, висококваліфікований реаніматолог, який працює в одному з підрозділів шпиталю.

Олег Довгань | фото: фб-профіль БФ “Зміцнення громад”

19 травня волонтери Шепетівської громади відправили продукти харчування, інвалідні візки, милиці та інші медичні засоби на опорну базу шпиталю. Пізно ввечері вантаж прибув за призначенням, а наступного вони вже розподілені по відділеннях. Частина адресно доставлена нашому земляку, – повідомляють у БФ “Зміцнення громад”.

До збору долучились жителі громад Шепетівщини, духовенство, підприємтства та підприємці громади. Вони разом зібрали вантаж та самостійно доставили його медикам.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.