Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Мешканці Славути збирають голоси для відновлення пільг на електроенергію

Мешканці Славути збирають голоси для відновлення пільг на електроенергію

Мешканці Славути збирають голоси для відновлення пільг на електроенергію

Славутчани започаткували збір голосів на підтримку петиції щодо відновлення пільг для оплати електроенергії жителям 30-кілометрової зони навколо Хмельницької атомної станції. Раніше ці пільги були скасовані.

Для того, щоб президент України розглянув петицію, необхідно, щоб вона набрала мінімум 25 тисяч голосів підтримки. Наразі петиція вже набрала більше 23 тисяч голосів.

Прохання підтримати петицію опублікували на офіційному сайті м. Славута. Як йдеться у повідомленні, влада вже спрямувала десятки звернень на захист населення, яке проживає на відстані 30 км від об’єктів атомної енергетики. Проте вони виявилися безрезультатними.

З кожним роком термін експлуатації енергоблоків зменшується, ризики населення, що проживає в 30-км зоні, збільшуються, а пільги врізаються до нуля. Закликаємо кожного свідомого громадянина долучитися та внести свій посильний вклад у боротьбі за захист наших законних прав, – зазначають у прес-службі Славутського МВК.

Електронну петицію №22/111158-еп про відновлення пільг з оплати електроенергії для населення 30-кілометрової зони та про відновлення інших пільг населенню з оплати за спожиту електричну енергію ініціював Нікопольський міський голова Олександр Саюк.

Ще залишилось 40 днів до кінця збору голосів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.