П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Мешканця Хмельниччини судили за колабораційну діяльність

Мешканця Хмельниччини судили за колабораційну діяльність

Мешканця Хмельниччини судили за колабораційну діяльність

34-річний мешканець області постав перед Хмельницьким міськрайонним судом за звинуваченням у колабораційній діяльності, згідно з ч.1 ст.111-1.

  • Молодик створив у соціальній мережі «Однокласники» сторінку під назвою «Сергий Добренький», на якій час від часу, починаючи від листопада минулого року, репостив матеріали з публічними закликами до підтримки рішень та дій держави-агресора та співпраці з нею. Також заперечував здійснення збройної агресії проти України, – зазначили у суді.

У ході досудового розслідування було встановлено ряд фактів розповсюдження фото- та відеоматеріалів подібного змісту шляхом натискання функції «репост», зокрема з приватної групи під назвою «ЛДПР».

  • 15 листопада 2023 року між прокурором Хмельницької обласної прокуратури  та обвинуваченим в присутності захисника було укладено угоду, згідно з якою він беззастережно та у повному обсязі визнав свою винуватість. Обставинами, які пом’якшують покарання підозрюваного, є щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину та співпраця зі обвинувачення. Обставини, які обтяжують покарання підозрюваного, відсутні, – наголосили в установі.

Укладену угоду суд затвердив, визнав винуватість хмельничанина в пред’явленому обвинуваченні  та призначив йому покарання, згідно із санкцією статті про колабораційну діяльність, у виді позбавлення права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 10 років.

  • Із чоловіка також стягнуто на користь держави 3824 гривні процесуальних витрат. На вирок може бути подана апеляційна скарга, – додали у Хмельницькому міськрайонному суді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.