Середа, 17 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Міністерство фінансів США запровадило нові санкції проти рф

Міністерство фінансів США запровадило нові санкції проти рф

Міністерство фінансів США запровадило нові санкції проти рф

Міністерство фінансів США розширило санкції проти Російської Федерації та визнало російську приватну військову компанію “Вагнер” транснаціональною злочинною організацією. Про це йдеться у пресрелізі Мінфіну США.

Сьогодні Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) вжило додаткових заходів для зниження спроможності Російської Федерації вести широкомасштабну війну проти України, запровадивши санкції проти ще шести осіб та 12 організацій, – йдеться в документі.

Санкції Мінфіну доповнені обмеженнями Державного департаменту США та спрямовані проти інфраструктури, яка підтримує операції на полі бою в Україні, включно з виробниками російської зброї й тими, хто керує тимчасово окупованими територіями в Україні. Крім цього, Мінфін США визнав ПВК “Вагнер” транснаціональною злочинною організацією, а також розширив проти неї санкції.

Сьогоднішні розширені санкції проти “Вагнера”, а також нові санкції щодо їхніх партнерів та інших компаній, що сприяють російському військовому комплексу, ще більше перешкоджатимуть здатності путіна озброювати та оснащувати свою військову машину, – сказала міністерка фінансів Джанет Єллен.

Оголошення “Вагнера” транснаціональною злочинною організацією означає замороження будь-яких американських активів угруповання та забороняє фізичним і юридичним особам США надавати кошти, товари або послуги цій групі.

ПВК “Вагнер” перейменована відповідно до виконавчого наказу з поправками, як іноземна особа, яка є значною транснаціональною злочинною організацією. А також зазначили, що співробітники ПВК “Вагнер” брали участь у безперервній вагомій злочинній діяльності, – пояснили у відомстві.

Серед організацій та осіб, проти яких Мінфін США запровадив санкції, – російська технологічна компанія “Терра-Тек”, китайська організація Changsha Tianyi Space Science and Technology Research Institute Co. LTD, низка організацій та їхніх керівників в ОАЕ, Центральній Африканській Республіці та Росії.

– Санкції також запроваджено проти компаній і підприємств оборонно-промислового комплексу РФ, зокрема щодо компанії “Авіакон Цитотранс”, чотирьох її літаків, Уральського заводу цивільної авіації, науково-виробничого підприємства “Прима” та інших організацій, а також їхніх керівників, – зазначається в документах.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.