Середа, 1 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Міноборони спростовує фейк щодо військового обліку жінок

Міноборони спростовує фейк щодо військового обліку жінок

Міноборони спростовує фейк щодо військового обліку жінок

У Хмельницькій ОВА із посиланням на Міноборони спростували фейки, які поширюються у соцмережах стосовно військового обліку жінок.

Досвід розгортання всіх військових частин Збройних сил України та інших військових формувань до повних штатів воєнного часу свідчить, що на сьогодні в державі немає гострої потреби суттєво збільшувати кількість жінок на військовому обліку, ‒ написала у Facebook заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Як пояснює Маляр, ЗСУ потребують спеціальностей та фахівців медицини, радіотехніки, харчових технологій. У Міноборони розробили та передали до ВО пропозиції змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо добровільності постановки на військовий облік жінок.

Тому, у разі прийняття змін до згаданого закону, Генштаб розробить зміни до переліку військово-облікових спеціальностей для жінок і скоротить перелік до оптимальної потреби. Ще раз нагадую ‒ йдеться про ДОБРОВІЛЬНУ постановку на військовий облік. З 2014 року жодна жінка примусово на фронт не потрапила ‒ лише за її згодою, – додала Ганна Маляр.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.