П’ятниця, 12 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Міогімнастика для дітей та дорослих: ортодонтка “Фенікс-Дент” розповідає про особливості

Міогімнастика для дітей та дорослих: ортодонтка “Фенікс-Дент” розповідає про особливості

Міогімнастика для дітей та дорослих: ортодонтка “Фенікс-Дент” розповідає про особливості

Тема міогімнастики – комплексу вправ при порушенні прикусу, викликала неабиякий інтерес серед наших читачів. Тож, деталі цього методу: коли його можна використовувати, як та в яких випадках це доцільно, ми розпитали у лікарки-ортодонтки клініки “Фенікс-Дент” Діани Костюк.

Міогімнастика, пояснює Діана Костюк, можлива у випадках зубощелепних дефектів і в дітей, і в дорослих. Але в кожній ситуації є свої особливості.

  • Що таке міогімнастика? Це – комплекс вправ, які тренують положення язика між зубами, розвивають жувальні м’язи, тобто, міогімнастика допомагає при корекції дефектів прикусу, – каже Діана Костюк.

Це метод терапії, пояснює лікарка, можна використовувати як автономний, так і супровідний паралельно апаратурному лікуванню ВИКЛЮЧНО за приписом лікаря.

  • Міогімнастика – це не те, що можна заґуґлити, як лікувальну фізкультуру і займатися самотерапією, адже використавши ту чи іншу вправу не за приписом, ви можете лише погіршити ситуацію, – пояснює лікарка.

У випадку з порушенням прикусу у дітей міогімнастику можна використовувати як запобігання погіршенню динаміки. Найкраще вдаватися до цього методу у віці від 4 років.

  • Тут працює істина: чим раніше звернутися до лікаря, тим краще. Тому ми, ортодонти, радимо батькам приводити дітей до стоматологів від появи перших зубчиків. Якщо ми говоримо про дефекти прикусу у дорослих, найчастіше міогімнастика використовується вже як супутній метод разом зі знімними та\або незнімними ортодонтичними апаратами, – пояснює лікарка.

Кожен випадок – індивідуальний, наголошує Діана Костюк, тож радить чим раніше звернутися до стоматолога та не ігнорувати плановими візитами щопівроку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.