Неділя, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Міський голова Ізяслава презентував досвід громади у сфері цифрової трансформації освіти на виставці “EXPO 202” в Дубаї (ОАЕ)

Міський голова Ізяслава презентував досвід громади у сфері цифрової трансформації освіти на виставці “EXPO 202” в Дубаї (ОАЕ)

Міський голова Ізяслава презентував досвід  громади у сфері цифрової трансформації освіти на виставці “EXPO 202” в Дубаї (ОАЕ)

Четверта делегація голів українських громад, до складу якої  увійшли міський голова Ізяслава Сергій Шлегель та Дунаївців Веліна Заяць, впродовж 10 – 14 грудня 2021 року в рамках реалізації проєкту Асоціації міст України «Подолання цифрової освітньої нерівності» спільно з ГО Центр освітніх реформ «Наші діти» відвідала найбільшу виставкову подію світу “EXPO 2020” в Дубаї (ОАЕ).

Під час виставки громади презентували досвід у сфері цифрової трансформації освіти, зокрема, концепцію українського павільйону “СМАРТ УКРАЇНА: ЄДНАЮЧИ СВІТ”, – коментують учасники виставки.

В межах роботи українського павільйону на всесвітній виставці демонструвалися як конкретні пристрої та технології, що вже функціонують, так і речі, що більше належать до креативної  індустрії – витвори мистецтва та концептуальний смарт-одяг.

Раніше виставку в Дубаї вже відвідували представники громад Хмельниччини. 13 – 17 листопада на “EXPO 2020” побували міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко, голова Судилківської сільської ради Тетяна Котик, голова Теофіпольської селищної ради Михайло Тененев, голова Солобковецької сільської ради Сергій Когут.

З 4 по 7 грудня 2021 року в складі третьої делегації голів українських громад на виставці побували: голова Хмельницького регіонального відділення АМУ, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, мер Красилова Ніла Островська та голова Меджибізької селищної ради Олександр Ткач.

Популярні пости