П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Міський голова з Шепетівщини отримав відзнаку “За вагомий особистий внесок у ліквідацію наслідків збройної агресії російської федерації”

Міський голова з Шепетівщини отримав відзнаку “За вагомий особистий внесок у ліквідацію наслідків збройної агресії російської федерації”

Міський голова з Шепетівщини отримав відзнаку “За вагомий особистий внесок у ліквідацію наслідків збройної агресії російської федерації”

Міський голова Шепетівської громади отримав почесну відзнаку “За вагомий особистий внесок у ліквідацію наслідків збройної агресії російської федерації”.

Її за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки держави, активну благодійну і гуманітарну діяльність та з нагоди Дня Незалежності України Віталієві Бузилю вручив перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін.

Сьогодні час, умови та воєнний стан диктують нам нові формати і, на жаль, ми не святкуємо настільки масштабно та урочисто, як це відбувалося до повномасштабного вторгнення, але переконаний, що вже зовсім скоро наші ЗСУ виженуть ці “брудні чоботи” з нашої країни, відновлять територіальну цілісність в межах кордонів 1991 року й Україна розквітне. Для мене велика честь відзначити кожного з вас, адже протягом усього цього часу ми з вами пліч-о-пліч вирішували нагальні питання та долали виклики сьогодення, а головне – спільними зусиллями наближали перемогу. Бажаю усім нам скорішої перемоги та повернення живими і здоровими наших Захисників та Захисниць додому, – сказав Тюрін, звертаючись з вітальним словом до присутніх.

Серед нагороджених: волонтери, медики та керівники громад Хмельниччини. Шепетівський мер – єдиний із півночі Хмельниччини – удостоєний нагороди.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.