Вівторок, 21 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Міжнародні зірки Понінківщини: Ольга Мельник

Міжнародні зірки Понінківщини: Ольга Мельник

Міжнародні зірки Понінківщини: Ольга Мельник

Сім переможних місць вибороли митці: художники, танцюристи та вокалісти Понінківського дитячого православного центру на міжнародному мистецькому конкурсі “Різдвяна зірка”. У серії матеріалів розповімо про кожного та кожну із переможців.

Ольга Мельник – художниця. 13-річна мисткиня – одна із п’яти переможців від центру. Своєю роботою Ольга виборола перше місце у своїй категорії.

Малює дівчина із восьми років і впродовж шести років є вихованкою центру. Улюбленими техніками дівчини є декоративно-прикладна та станкова. Переважно вона працює із гуашшю.

Ольга Мельник та Зінаїда Кот | фото: фб-профіль Понінківський дитячий православний центр

Опановувати ази та вдосконалюватись Ользі допомагає її наставниця Зінаїда Кот, яка 35 років навчає юні покоління художників.

– 24 роки Зінаїда Стефанівна пропрацювала у ходожній школі і вже упродовж 11 років – у нашій школі, – кажуть у центрі. Талант та майстерність її учнів завжди високо оцінювалися на різноманітних арт-конкурсах, це – перші місця та гран-прі.

Першість здобула й Ольга. Свою переможну роботу художниця створювала 12 годин. Картину, виконану у станковій техніці, мисткиня присвятила українським народним традиціям та побуту нашого народу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.