Субота, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Морально та економічно: у Крупецькій громаді підтримують військо та їх родини

Морально та економічно: у Крупецькій громаді підтримують військо та їх родини

Морально та економічно: у Крупецькій громаді підтримують військо та їх родини

Збирають гроші на благодійному ярмарку та “лікують душевні рани мистецтвом”. Днями у Крупецькій громаді провели заходи на підтримку військових-земляків та їх родин.

Зустріч з дружинами, матерями, сестрами наших захисників відбулася у Крупецькому ліцеї. Захід «Ми з щирим серцем і добрим словом із вами йдемо до перемоги» провели, аби морально підтримати родини Воїнів.

Цей проєкт народився при музеї літературного об’єднання «Життя і слово» м. Нетішина мисткині-винахідниці Світлани Лелях, – розповідають у навчальному закладі.

У зустрічі взяли участь митці із Крупецької, Славутської та Нетішинської територіальних громад.

Наступного дня, 27 травня, у селах Полянь та Крупець відбулись благодійні ярмарки, участь у яких взяли всі небайдужі жителі громади. Для торгівлі під відритим небом краяни самотужки приготували солодощі та випічку, а також створені власноруч дизайнерські речі та іграшки.

Захід організували для того, аби закупити амуніцію воїнам-землякам, які зараз на передовій.

– Загалом, вдалося зібрати 27 500 гривень, – розповідає керуюча справами Крупецької сільської ради Жанна Зубова, 19 з половиною тисяч наярмаркували у Крупці, у Поляні – 8 тисяч рівно. Також на ярмарку було домашнє печиво, його разом із іншими посилками від громади передали на ЗСУ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.