Четвер, 1 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » МОЗ: на базі цивільних медзакладів будуть проводитися медогляди військовозобов’язаних

МОЗ: на базі цивільних медзакладів будуть проводитися медогляди військовозобов’язаних

МОЗ: на базі цивільних медзакладів будуть проводитися медогляди військовозобов’язаних

Медогляди військовозобов’язаних будуть проводитись на базі цивільних медзакладів. Щоб такі медогляди проводилися мультидисциплінарними командами лікарів й послуги були безоплатними для пацієнтів, впроваджено новий пакет медпослуг у рамках Програми медичних гарантій.

Держава, зокрема, фінансуватиме проведення медоглядів, що включатимуть лабораторні та інструментальні дослідження, направлення за наявності показань в інші медзаклади та надання спеціалізованої медичної допомоги, оформлення довідок та формування медичних висновків щодо стану здоров’я, – зазначили у МОЗ України.

Переліки закладів уже сформовані та подані до НСЗУ.

Наразі 480 закладів подали свої пропозиції і 366-м із них підтверджена відповідність заявленим вимогам щодо кадрового потенціалу, переліку обладнання та наявності відповідних приміщень для проходження ВЛК, – зазначає Марія Карчевич, заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку.

МОЗ також продовжує роботу і над юридичними змінами та цифровізацією процесів, зокрема, організацією електронних черг та електронного документообігу. Вже ухвалено зміни до двох законів, які врегульовують питання залучення цивільних медзакладів і спрощують обіг окремих документів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.